tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na motocyklu Moxiao 500RR poczujesz siprawie jak na Ducati Panigale, ale prawie robi rnic
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Na motocyklu Moxiao 500RR poczujesz siprawie jak na Ducati Panigale, ale prawie robi rnic

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.19, 07:38 1 Drukuj

Chińczycy lubią i potrafią doskonale kopiować kształty europejskich samochodów i motocykli, a teraz udowodnili to pokazując motocykl łudząco podobny do Ducati Panigale.

Pomimo, że kopiowanie nie jest niczym chwalebnym, to trzeba przyznać, że w przypadku motocykla Moxiao 500RR zrobiono kawał dobrej roboty. Patrząc na niego z daleka wiele osób z pewnością pomyśli, że jest to właśnie Ducati Panigale, ale czar pryśnie, jak okaże się, że na owiewkach próżno szukać logotypów włoskiej marki, a pod nimi pracuje dwucylindrowy silnik o pojemności zaledwie 471 cm3.

NAS Analytics TAG

Motocykl jest wyposażony w zbiornik paliwa o pojemności 22 litrów. Silnik generuje maksymalną moc 47,5 KM przy masie wynoszącej 197 kilogramów. Deklarowana prędkość maksymalna to 165 km/h - to dość daleko do możliwości prawdziwego Panigale. Chiński producent zadbał także o bezpieczeństwo i dołożył hamulce z systemem ABS.

Firma Moxiao nie poszła jednak na łatwiznę, ponieważ mamy tutaj między innymi widelec upside down, jednostronny wahacz, a nawet wydech zaprojektowany tak by zmieścić się pod spodem motocykla. Kształt owiewek i świateł również sprawia, że zastanawiamy się, czy piętnować taki proceder czy pochwalić umiejętności Chińczyków.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr