tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Błotnisty smak sukcesu - Dunlop i mistrzowie MX

Błotnisty smak sukcesu - Dunlop i mistrzowie MX

Autor: Konrad Bartnik / Informacja prasowa 2017.11.15, 11:21 Drukuj

Dział sportowy firmy Dunlop przygotował film dokumentujący tegoroczne sukcesy swoich czołowych zawodników. Produkcja ocieka błotem i adrenaliną, czyli sprawdzoną mieszanka, którą kochają wszyscy fani MX na całym świecie!

Shaun Simpson zwyciężył w tym roku w Indonezji, Clement Desalle w rundach w Rosji i Francji, a rewelacyjna Kiara Fontanesi została mistrzynią w kobiecej serii WMX. Wszyscy korzystali z opon Dunlop Geomax.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę