tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bdzie Suzuki Hayabusa 2019! Nowe, sensacyjne informacje na temat kultowego motocykla!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bdzie Suzuki Hayabusa 2019! Nowe, sensacyjne informacje na temat kultowego motocykla!

Autor: Raff 2018.12.19, 15:51 7 Drukuj

Suzuki Hayabusa nie umarła, ma się dobrze i pojawi się już  w przyszłym roku! To sprawdzona informacja z pewnego, choć nieoficjalnego źródła.

W świecie polityki o takich informacjach mówi się, że pochodzą "z kręgów zbliżonych do rządowych". Zaniepokojeni zamieszaniem związanym z oświadczeniem Suzuki o zakończeniu produkcji modelu Hayabusa, z radością odebraliśmy informację o planach dotyczących nowego modelu.

NAS Analytics TAG

Oświadczenie Hamamatsu dotyczyło, jak się okazuje, dotychczasowego modelu Hayabusy, produkowanego w niezmienionej formie od 20 lat. W przygotowaniu jest nowy model, który ma pojawić się… już w przyszłym roku! Jak podają nasze źródła, produkcja następcy kultowego modelu powinna rozpocząć się na jesieni 2019 roku, a pierwsze motocykle miałyby trafić do salonów na wiosnę 2020.

Jak informowaliśmy w sierpniu, Suzuki rozszerzyło ochronę znaku towarowego "Hayabusa" na szereg produktów związanych z motocyklami. Niestety, nie udało nam się dowiedzieć niczego na temat szczegółów technicznych nowej Hayki. Zdaniem japońskiego magazynu Young Machine że jednostka napędowa może być wyposażona w kompresor lub turbosprężarkę. Inny magazyn - Autoby - twierdzi, że nowa Hayka otrzyma wolnossącą jednostkę napędową o pojemności 1440 cm3, półaktywne zawieszenie, kontrolę trakcji i działający w zakrętach ABS.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr