tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bartek Obłucki po 4 rundach Mistrzostw Hiszpanii w Enduro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bartek Obłucki po 4 rundach Mistrzostw Hiszpanii w Enduro

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.11, 10:11 Drukuj

W tym roku Bartek Obłucki atakuje dwie sceny enduro. Motocykla nie zmienił i jeździ na Husqvarnie, a jego celem są Mistrzostwa Australii oraz Hiszpanii. 27. marca odbyła się pierwsza eliminacja Mistrzostw na Półwyspie Iberyjskim, na której zdobył piątą lokatę w swojej klasie E3.

II runda miała miejsce w hiszpańskiej miejscowości Lalin w dniach 16-17. kwietnia. Tam Bartek wywalczył sobie czwarte oraz trzecie miejsce w E3. Po tych zawodach Bartek był zadowolony szczególnie z ostatniego dnia. Poprzednie starty, nawet po kontuzji, nie były satysfakcjonujące. Ostatnie miejsce na podium to już lepszy wynik, szczególnie że do drugiej lokaty zabrakło tylko 2 sekundy!

__________________________________________

8. maja to III runda Mistrzostw Enduro Hiszpanii w miejscowości Priego de Cordoba. Bartek osiągnął na tym spotkaniu trzecią pozycję w E3 oraz 6. w generalce zawodów.

Po czterech z ośmiu rund w całym sezonie, Bartek zajmuje teraz drugie miejsce w prowizorycznej klasyfikacji E3 Mistrzostw Hiszpanii. Ma przy tym niewielką stratę do lidera, ale też niewiele dzieli go od trzeciego zawodnika, będącego tuż za nim. Następne spotkanie odbędzie się w dniach 24-25. września w miejscowości Valls De Torruella.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
bartosz oblucki - mistrzostwa hiszpaniiHusqvarna Bartek Oblucki
hiszpania oblucki na mistrzostwachMistrzostwa Husqvarna Obluki
Hiszpania 2011 - Oblucki na Mistrzostwachmistrzostwa hiszpanii 2011 bartek oblucki
Mistrzostwa Hiszpanii Husqvarna - Bartek ObluckiBartek Oblucki
Oblucki Husqvarna HiszpaniaObluki - Mistrzostwa Hiszpanii 2011
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę