tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW K1600 Grand America [TEST VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW K1600 Grand America [TEST VIDEO]

Autor: Barry 2018.11.28, 17:37 2 Drukuj

BMW K1600 Grand America to w pewnym sensie odmiana modelu K1600 GTL, ale w amerykańskim stylu. Ten motocykl jest jak niemiecki turysta, który wyjechał do USA na wakacje i tak mu się spodobało, że wrócił do Europy w kowbojkach z ostrogami, koszuli w kratę i w kowbojskim kapeluszu...

Zanim świat ujrzał K1600 Grand America, zaprezentowano jeszcze pewnego rodzaju wariację na temat tego modelu, mianowicie K 1600B Bagger. Jest to stylowy krążownik, niezwykle podobny do K1600 Grand America, lecz pozbawiony wysokiej, regulowanej szyby i centralnego kufra z wygodnym oparciem dla pasażera. Tym razem pod redakcyjną lupę, czy raczej przed redakcyjny obiektyw, wzięliśmy jednak wersję w pełni luksusową, prawdziwy okręt na dwóch kołach, jakim jest Grand America.

W przeciwieństwie do znanego wszystkim modelu K1600 GTL, w przypadku K1600 Grand America prędkość maksymalna, ze względu na aerodynamikę, została ograniczona do około 170 km/h, ale i na to znaleźliśmy już sposób… Jaki? Wszystkiego dowiecie się z naszego filmowego testu:

Najgroźniejsi konkurenci? Na pewno przede wszystkim nowa Honda Gold Wing, ale też Indian Roadmaster, czy Harleye z rodziny Touring.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę