tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aurora V8 - 417 KM i 319 Nm w motocyklu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aurora V8 - 417 KM i 319 Nm w motocyklu

Autor: Beavis 2015.12.04, 12:25 1 Drukuj

Australia to nie kraj, to stan umysłu...

Stojący za projektem "hyper-motocykla" Aurora Hellcat V8 Vincent Messina zdołał z silnika o pojemności 2,575 ccm wycisnąć 417 KM! V8 z czterema zaworami na cylinder generuje także 319 Nm, a to wszystko w ważącym 265 kg motocyklu. Takie rzeczy mogą przychodzić do głowy tylko Australijczykom (pamiętacie PBMV8)...

NAS Analytics TAG

Ten pokaźnych rozmiarów sprzęt to nie tylko ogromna moc. Z przodu zastosowano monowahacz z amortyzatorem marki Ohlins. Ohlins’a znajdziemy także z tyłu. Dodatkowo czterotłoczkowe, radialne zaciski Brembo GP4RX, karbonowe tarcze hamulcowe, 10-stopniowa kontrola trakcji, zmienne tryby pracy jednostki sterującej i skrzynia biegów z możliwością sterowania z kierownicy.

Aurora Hellfire OZ25 V8, bo tak brzmi pełna nazwa, jest w fazie przedprodukcyjnej. Teraz potrzeba tylko sponsora, który wyłoży pieniądze na produkcję limitowanej serii tego szalonego jednośladu.

Foto: Auroramotorcycles.com

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę