tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Atak gazem na motocyklistów. Nagranie z Warszawy, z Ronda ONZ
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Atak gazem na motocyklistów. Nagranie z Warszawy, z Ronda ONZ

Autor: Alonzo 2021.07.25, 11:55 3 Drukuj

Zamaskowany osobnik dokonał ataku gazem na motocyklistów, którzy brali udział w przejeździe ulicami Warszawy. Oto nagranie z kasku jednego z motocyklistów.

Do dziwnego wydarzenia doszło w Warszawie na Rondzie ONZ. Motocykliści brali udział w nieformalnym przejeździe ulicami stolicy. Nie wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Niektóre motocykle miały zasłonięte tablice rejestracyjne, a film z przejazdu krąży pod nazwą Street Terror 2021. Widać, jak podczas postoju na czerwonym świetle jeden z motocyklistów "pali gumę".

NAS Analytics TAG

Chyba ten terror nie spodobał się jednemy z przechodniów. Najpierw ustawił on kamerę, by nagrać stojącą grupę motocyklistów, a potem ruszył ku nim z pojemnikiem z gazem:

Być może całe zdarzenie jest ustawką. Dość dziwnie wygląda ustawianie przez agresora kamery na poboczu tak, by móc nagrać moment ataku. Chociaż jest to przypadkowe zdarzenie podczas przejazdu motocyklistów przez miasto, to zabranie ze sobą kamery, butli z gazem i przygotowanie nagrania w przypadkowym momencie postoju motocyklistów na światłach wymaga przygotowań i organizacji. Film jest nowy i być może wkrótce poznamy więcej informacji na temat tego zdarzenia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę