tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista kontra ogr z Passata na czeskich blachach. Bijatyka na bramkach na A4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista kontra ogr z Passata na czeskich blachach. Bijatyka na bramkach na A4

Autor: Alonzo 2021.06.20, 20:56 8 Drukuj

Uważaj na motocyklistów. Nie tylko dlatego, że są wszędzie. Ten kierowca Passata na czeskiej tablicy rejestracyjnej chciał w sposób siłowy przekonać wszystkich, że ma rację. Nie spodziewał się jednak takiej obrony ze strony motocyklisty.

W tym przypadku motocyklista chciał ominąć częściowo kolejkę aut, czekających na przejazd przez bramki na autostradzie A4. O ile takie omijanie zwykłego korka do świateł jest neutralne dla kierowców samochodów, o tyle w przypadku autostradowych bramek sprawa ma się już trochę inaczej. Płacąc za przejazd autostradą lub pobierając autostradowy bilet, motocyklista wstrzymuje na chwilę kolejkę czekających za nim aut. Dlatego przeciskanie się w korku do bramek na autostradzie nie jest zachowaniem kulturalnym. Niemniej reakcja kierowcy tego Passata była grubo przesadzona:

NAS Analytics TAG

Patrząc po reakcji kierowcy, nagrywającego całe zdarzenie z tyłu, omijanie przez motocyklistów kolejki samochodów spotkało się dezaprobatą większej liczby czekających. Dlatego omijając korek aut, zastanówmy się, czy nasze zachowanie jest neutralne dla innych uczestników ruchu. Jeżeli z powodu naszego manewru muszą oni dłużej czekać w korku, to taki manewr jest zwyczajnym wpychaniem się w kolejkę i nie jest to kulturalne zachowanie na drodze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr