tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akcja Wielkanoc 2019. Policja zapowiada zmasowane dziaania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akcja Wielkanoc 2019. Policja zapowiada zmasowane dziaania

Autor: Raff 2019.04.18, 10:32 2 Drukuj

Zero litości - tak można podsumować plany policji na okres świąt wielkanocnych. Jak zapowiada Biuro Ruchu Drogowego KGP, w czasie akcji "Wielkanoc 2019" policja położy nacisk przede wszystkim na prędkość.

Wielkanoc to tradycyjnie okres wielkiej migracji. Na drogi wyjedzie część społeczeństwa wystarczająca by spowodować pandemonium - korki, wypadki i inne atrakcje znane z masowej wędrówki ludów.

NAS Analytics TAG

Policja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na drogach pojawi się znacznie więcej kierowców, niż ma to miejsce w zwykłe dni, dlatego Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji zapowiada wzmożone kontrole prędkości przy użyciu wszystkich dostępnych urządzeń.

Niestety, oznacza to także użycie wideorejestratorów, które, jak wiadomo, nie mierzą nic ponad prędkość radiowozu. Mamy nadzieję, że policja nie zdecyduje się na użycie skompromitowancyh radarów Iskra-1.

Planując świąteczne podróże, pamiętajcie o nadzwyczajnej aktywności policji, ale też o tym, że na drogach pojawi się znacznie więcej panów w kapeluszach, wpatrzonych w ekrany dam w SUV-ach i zmęczonych życiem handlowców w cywilu.

Zobacz gdzie policja stoi najczęściej

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr