tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akademia Młodych Talentów Orlen Team - odcinek drugi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akademia Młodych Talentów Orlen Team - odcinek drugi

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.16, 17:05 Drukuj

Pamiętacie pierwszy odcinek Akademii Młodych Talentów Orlen Team? Młode kocury offroadu zmagają się z przedsmakiem Dakaru, w którym w przyszłości chcą wystartować. Jeśli myślicie, że to celebrycka szkoła wzajemnego poklepywania się po plecach, to jesteście w błędzie. Adepci pustyni w pierwszym odcinku zapoznawali się z motocyklem, jego zachowaniem, reakcjami, a także z problemami nieco innej natury.

NAS Analytics TAG

W drugim odcinku zaczyna się prawdziwa ostra jazda na marokańskiej Saharze, a adepci są poddawani próbie siły, skupienia i wytrzymałości. Kuba Przygoński padł ofiarą niewinnego żarciku, zawodnicy zmagali się podjazdami na wydmy, z podnoszeniem motocykla na spadku, co jak sami zobaczycie, nie należy do czynności łatwych. Zapraszamy do kolejnej odsłony Akademii Młodych Talentów Orlen Team. Sprawdźcie jak poradził sobie Paweł Szymkowski i Maciek Giemza, którym patronuje Ścigacz.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę