tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszyła Akademia Młodych Talentów Orlen Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Ruszyła Akademia Młodych Talentów Orlen

Autor: Lovtza 2013.12.09, 09:55 2 Drukuj

Ruszyła Akademia Młodych Talentów Orlen. Nasze młode offroadowe talenty mają za sobą pierwszy obóz szkoleniowy na pustyni w Maroku. Wraz z legendami Orlen Teamu, Jackiem Czachorem, Markiem Dąbrowskim i gwiazdą pustynnych maratonów Kubą Przygońskim młodzi zawodnicy mogli zapoznać się ze specyfiką jazdy po pustyni, z realiami offroadowego biwakowania na rajdach, z kwestiami technicznymi i taktycznymi. Wśród piątki uczestników znaleźli się Paweł Szymkowski i Maciej Giemza, którym Ścigacz.pl patronuje. Jak sobie poradzili? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę