tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Agostini - Lorenzo otrzymał świetną ofertę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Agostini - Lorenzo otrzymał świetną ofertę

Autor: Lovtza 2016.04.04, 18:51 4 Drukuj

Giacomo Agostini ujawnił w wywiadzie dla magazynu Quotidiano.net, że Ducati złożyło już Lorenzo ofertę na starty w barwach bolońskiego teamu w sezonie 2017. Ekipa Yamahy podpisała już przedłużenie kontraktu z Valentino Rossim, teraz języczkiem uwagi pozostaje to, co zrobi obecny Mistrz Świata.

NAS Analytics TAG

"Wiem z cała pewnością, że Audi, które kontroluje Ducati złożyło Lorenzo super ofertę" - stwierdził 74 letni Agostini.  15-krotny Mistrz Świata uważa zresztą, że dodatkowe pieniądze odpowiadają większemu wyzwaniu, którym dla Jorge byłaby jazda na Desmosedici. Nie jest wielką tajemnicą, że Yamaha M1 uważana jest za najlepszy motocykl w stawce. Krążące po padoku plotki sugerowały, że do ogłoszenia porozumienia w tej sprawie dojść mogło już w miniony piątek, przed Grand Prix Argentyny. Tak się jednak nie stało, ale w trakcie zawodów dla wszystkich było jasne, że Ducati ma w boksie konkurencyjną maszynę. Gdyby tylko nie ten szalony Iannone…

Jorge Lorenzo ma coraz mniej czasu do namysłu. W czasie gdy Ducati go zachęca, Yamaha zaczyna naciskać, aby Jorge określił się, czy zostaje w zespole czy nie. Czasu jest coraz mniej, a ostateczne rozstrzygnięcia zapadną w najbliższym czasie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę