tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Agencja Fotograficzna GrFoto
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Agencja Fotograficzna GrFoto

Oferta: * Reportaże ze spotkań sportowych, eventów reklamowych i rozrywkowych. * Współpraca z agencjami PR i agencjami reklamowymi, również dystrybucja wybranego materiału z press release. * Profesjonalna oprawa ślubu, jak również innych ważnych wydarzeń rodzinnych (w plenerze, studio i u klienta). * Fotografia studyjna, której doskonałość zapewni kreatywne spojrzenie, jak ró

Adres

Agencja Fotograficzna GrFoto
Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk
Tel. +48583220820
Fax +48583220820
kontakt@grfoto.org WWW:

OPIS FIRMY

Agencja Fotograficzna GrFoto powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym spojrzeniem na sztukę, którą niewątpliwie jest fotografia. Nasze doświadczenie w branży fotograficznej, to relacje z polskich i ogólnoświatowych imprez sportowych i eventów promocyjnych, współpraca z Agencjami Reklamowymi i Public Relations.

Wykonany przez nas materiał był niejednokrotnie publikowany w czasopismach, przewodnikach i wykorzystywany w mediach. Zajmujemy się również dystrybucją materiału poprzez servery ftp i e-mail do zainteresowanych mediów i odbiorców zleconych przez klientów. A nasza strona internetowa http://www.grfoto.org, wyposażona we w pełni funkcjonalną wyszukiwarkę, ułatwi wyszukanie zdjęć i zamówienie odbitek lub - dla bardziej wymagających klientów - przesył poprzez serwer ftp.

Dzięki bogatemu doświadczeniu małżenstwa Magdaleny i Tomasza Żuber, w Gdańskim Zieleniaku powstalo Studio Fotograficzne GrFoto, w którym realizowane sa najróżniejsze projekty. Zajmujemy się również w pełni profesjonalną oprawą ślubów i wykonujemy fotoreportaże z ważnych wydarzeń rodzinnych.

Jeżeli zdecydują się państwo na nasze usługi, otrzymają Państwo hasło dostępu do prywatnej galerii z projektami wykonanymi dla Państwa. Zniknie problem zapomnianych albumów, zdjecia będą dostępne on-line z każdego zakątka świata. A jeśli przekażecie Państwo hasło rodzinie, znajomym, będą mogli sami zamówić sobie wybrane odbitki.

Oferta:

  • Reportaże ze spotkań sportowych, eventów reklamowych i rozrywkowych.
  • Współpraca z agencjami pr i agencjami reklamowymi, również dystrybucja wybranego materiału z press release.
  • Profesjonalna oprawa ślubu, jak również innych ważnych wydarzeń rodzinnych (w plenerze, studio i u klienta).
  • Fotografia studyjna, której doskonałość zapewni kreatywne spojrzenie, jak również w pełni funkcjonalne oświetlenie.
  • Nasz dział techniczny zajmie sie przygotowaniem i optymalizacją stron internetowych.

Zapraszamy serdecznie do naszego studia.
Magdalena i Tomasz Żuber

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę