tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 70. latka wjechała w grupę motocyklistów na Dolnym Śląsku. 10 poszkodowanych Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

70. latka wjechała w grupę motocyklistów na Dolnym Śląsku. 10 poszkodowanych

Autor: Alonzo 2019.09.14, 19:55 5 Drukuj

W sobotę, 14 września, 70 letnia kobieta za kierownicą samochodu wjechała w grupę motocyklistów. 10 z nich zostało poszkodowanych.

Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Wiemy, że jadąca samochodem, siedemdziesięcio klilkuletnia kobieta w pewnym momencie wjechała w kolumnę prawidłowo jadących motocyklistów. 10 z nich zostało poszkodowanych. Również kierująca samochodem kobieta została przewieziona do szpitala. Do wypadku doszło ok godziny 13:00 w Miłosnej na drodze krajowej nr 36. Motocykliści jechali na wesele do Wrocławia, byli mieszkańcami Głogowa i powiatu głogowskiego.

NAS Analytics TAG

Więcej informacji na portalu miedziowe.pl -> http://miedziowe.pl/content/view/93230/78/

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę