tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 70. latka wjechaa w grup motocyklistw na Dolnym lsku. 10 poszkodowanych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

70. latka wjechaa w grup motocyklistw na Dolnym lsku. 10 poszkodowanych

Autor: Alonzo 2019.09.14, 19:55 5 Drukuj

W sobotę, 14 września, 70 letnia kobieta za kierownicą samochodu wjechała w grupę motocyklistów. 10 z nich zostało poszkodowanych.

Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Wiemy, że jadąca samochodem, siedemdziesięcio klilkuletnia kobieta w pewnym momencie wjechała w kolumnę prawidłowo jadących motocyklistów. 10 z nich zostało poszkodowanych. Również kierująca samochodem kobieta została przewieziona do szpitala. Do wypadku doszło ok godziny 13:00 w Miłosnej na drodze krajowej nr 36. Motocykliści jechali na wesele do Wrocławia, byli mieszkańcami Głogowa i powiatu głogowskiego.

NAS Analytics TAG

Więcej informacji na portalu miedziowe.pl -> http://miedziowe.pl/content/view/93230/78/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr