tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 4 CV importerem i dystrybutorem innowacyjnych kasków Vozz Helmets
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

4 CV importerem i dystrybutorem innowacyjnych kasków Vozz Helmets

Autor: Materiał partnera 2018.12.27, 23:14 Drukuj

4CV, właściciel marki Rider Store, został importerem i dystrybutorem innowacyjnych kasków motocyklowych Vozz Helmets. Kaski z otwieranym tyłem wzbudziły nie lada sensację w motocyklowym świecie.

Kask Vozz, zdaniem jego konstruktorów, zapewnia znacznie lepsze dopasowanie do głowy niż kaski szczękowe czy integralne. Innowacyjny sposób zakładania, wykorzystujący tylką uchylaną klapę, umożliwił całkowite wyeliminowanie z zapięcia paskowego. Uchylana tylna część kasku umożliwia także szybkie i bezpieczne zdjęcie kasku podczas akcji ratowniczej. Vozz RS posiada certyfikaty DOT i ECE.

Te niezwykłe kaski przymierzycie na wyjątkowych targach motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2019,  będą również dostępne w warszawskim salonie Rider Store. Na Wrocławskiej 6 znajdziecie także odzież Buse i Lookwell, kaski Rocc, Lazer i Momo Design czy zabezpieczenia Auvray. Rider Store jest także importerem nawigacji motocyklowych SmartGPS i Becker Mamba.

Rider Store jest również dealerem motocykli Bajaj oraz KSR Moto, Super Soco i pojazdów elektrycznych Kawasaki. Rider Store to także importer i dystrybutor austriackich motocykli KSR MOTO.

Vozz Helmets 18

Vozz Helmets 21

Vozz Helmets 07

F1

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę