tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2014 BMW R1200RT - zdjcia szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2014 BMW R1200RT - zdjcia szpiegowskie

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.03.25, 08:26 Drukuj

W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia szpiegowskie nowego BMW R1200RT, rocznik 2014. Z fotografii wynika, że sam design motocykla nie zmieni się drastycznie, jednak największą zmianą (co było do przewidzenia) będzie zastosowanie silnika z nowego GS, który jest po części chłodzony cieczą. Oznaczałoby to 125KM i 125 Nm, choć zapewne w przypadku turystyka konstruktorzy nieco zmienią przebieg momentu obrotowego pozwalając kierowcy jeździć bardziej "dołem".

Zmianą, którą bardziej spostrzegawczy już zauważyli jest światło z K1600GTL,  czyli słynny, samodostosowujący się do jazdy reflektor, który skręca przed motocyklem. Co ciekawe, BMW zdecydowało się na kamuflaż, nazwijmy to, artystyczny, aby nie było widać detali wzornictwa i aby wszyscy dookoła zauważyli motocykle. Ze zdjęć widzimy też, że Beema dostanie wahacz z GS’a i nieco inny układ wydechowy.

NAS Analytics TAG

Podmianka floty boxerów była do przewidzenia, a wszystko wyjaśni się w Mediolanie na jesiennych targach EICMA. BMW mając w ofercie K1600GTL i K1300GT prawdę mówiąc nie potrzebuje dopełnienia w postaci turystyka, ale właściwości jezdne i komfort jaki oferuje czynią z RT coś wyjątkowego. Jesteśmy ciekawi, czy wraz z silnikiem z nowego GS RT otrzyma też kozackie regulowane zawieszenie. Będziemy, jak zawsze, informować was na bieżąco.

Sprawdź nasz test BMW R1200RT poprzedniej generacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr