
dzisiaj 12:24 Wiadomości
KOMENTARZE (7) Podyskutuj na forum Powiadomienia mailowe o nowych komentarzach
japońskie kamizelki hit-air z poduszką powietrzną są na allegro
odpowiedzwitam czy zna ktoś jakiegoś producenta pianek które wsadza się do odzieży np crossowej
odpowiedzNie powiem, temat mi bardzo pomógł oraz uświadomił mi parę rzeczy! dzięki wielkie
odpowiedzOsobiscie jezdze w butach Alpinestars Tech10 i najwiekszy problem z jakim sie spotkalem to to, ze strasznie przemakaja ;/ Poza tym super.
odpowiedzart poprawny ale z kilkoma rzeczami bym sie nie zgodzil. Kupno buzera bez plecow i do tego zolwia to strasznie ciekawy wymysl ktory nie dosc ze bedzie niewygodny to jescze nie zapewni odpowiedniej ochrony bo niepełny buzer i zółw nie zapewnia takiej ochrony jak dobry pelny buzer z ochorną na nerki (np najwyzszy661, czy EVS). Do tego taki mix bedzie drozszy nizs 1 dobry buzer. O butach mozna by wspomniec o wersjach na zawiasie i bez... Tak jak napiaslem art poprawny dla poczatkujacych, a wiecej szczegółowych informacji jest dostepnych w necie. Jeszcze jedno nie oszczedzajcie na ochronie bo to sie po prostu nie pyli ;-) pozdro dla MXowców » czytaj dalej
odpowiedzBardzo fajnie napisany tekst. Wszystko prosto i przejrzyście napisane co i jak - wielkie ułatwienie dla początkujących w tym temacie!
odpowiedzogólnie wszystko super. rozjaśniło mi się np jeśli chodzi o zbroję. no to teraz kolejny artykuł poproszę może o lawetach motocyklowych i narzędziach i będzie komplet:)))) pozdro PS. ale gościa pięknie wysadziło z siodła... » czytaj dalej
odpowiedz
Komentarz do: Ochraniacze offroadowe - co wybrać?