REJESTRACJA | LOGOWANIE

Jak nie jeździć w korku, czyli parkowanie w bagażniku samochodu

Alonzo

11/01/2017, 14:26 8
DRUKUJ

Jazda w korku to niebezpieczne zadanie dla motocyklisty. Jest kilka zasad, do których trzeba się stosować, aby codzienne dojazdy do pracy były bezpieczne i zawsze kończyły się w naszym punkcie docelowym, a nie w bagażniku nieumiejętnie wyprzedzanego auta.

Niestety nie każdy wie jak jeździć w korku, a wyprzedzanie gęsto jadących samochodów często traktowane jest przez motocyklistów jako wyzwanie, wyścig z czasem, własnym strachem, czy też kolegą, który jedzie z tyłu. Niekoniecznie takie podejście jest fortunne. Przekonali się o tym ci dwaj motocykliści.12/01/2017 10:11 derelict
Jak nie jeździć w korku, czyli parkowanie w bagażniku samochodu

Jeszcze szybciej mogli zapieprzać... Tak się kończy bezmózga jazda.

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ