REJESTRACJA | LOGOWANIE

Rajd Dakar - potężny wypadek i niesamowita reakcja kierowcy

M.B.

10/01/2017, 08:39 5
DRUKUJ

Rajdy terenowe to naprawdę ciężki kawałek chleba. Niejeden zawodnik Dakaru mógł się o tym przekonać. Takie wypadki jak ten nie należą do rzadkości. Ważne jest jednak, jeżeli tylko zdrowie i sprzęt pozwoli, żeby podnieść się i jechać dalej.

Jeżeli po przeżyciu czegoś takiego miałbyś ochotę usiąść na ziemi i przeżywać to co się stało, zastanawiać dlaczego i bać się znowu wsiaść na motocykl, to długodystansowe rajdy terenowe nie są dla ciebie. Tutaj trzeba mieć nie tylko umiejętności - bo one potrafią cię zawieść, ale serce do tego sportu i wolę walki. Zobaczcie jak na wygląda reakcja prawdziwego wojownika na przeciwności losu.TAGI 
wypadki (946)
wypadek (1046)
rajd (80)
Dakar (396)
Rajd Dakar (461)
rajdy (33)
10/01/2017 13:47 skor-za
Rajd Dakar - potężny wypadek i niesamowita reakcja kierowcy

Paulo Goncalves, Dakar 2016

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ