tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Po jak± cholerê ten pierwszy tak ostro hamowa³,... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: jaro 15.08.2017 22:30

Po jak± cholerê ten pierwszy tak ostro hamowa³, to nie rozumiem, ale faktem jest, ¿e wyprzedzony motocyklista powinien byæ uwa¿niejszy. Na filmiku wygl±da jakby nie podj±³ ¿adnej próby unikniêcia kraksy. Te¿ spanikowa³? Filmik tylko potwierdza, ¿e trzeba du¿o, du¿o æwiczyæ przed decyzj± o du¿ych prêdko¶ciach na torze.

Dodaj odpowied¼

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii. Je¿eli którykolwiek z komentarzy ³amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usuniêty. Uwagi przesy³ane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artyku³u. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usuniêty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górê