tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zosta testerem w cigacz.pl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zosta testerem w cigacz.pl

Autor: Redakcja 2019.06.07, 13:09 Drukuj

Kochasz motocykle? Lubisz pomagać innym? Chcesz połączyć jedno i drugie, wcielając się w rolę testera w jednym z filmów publikowanych na naszym kanale w serwisie YouTube? W najbliższy weekend pojawi się taka szansa!

Od kilku lat klub motocyklowy Smoking Barrels LE MC organizuje pełne atrakcji zloty motocyklowe w podwarszawskiej Rynii. Kolejna edycja odbędzie się już w najbliższy weekend w AWM REWITA, gdzie również będziemy.

NAS Analytics TAG

Poza klasyczną i pełną przeróżnych sprzętów paradą motocyklową, dobrą strawą i napitkiem, wystawami, pokazami, jazdami testowymi motocyklami dostarczonymi przez partnerów zlotu, odbędzie się również bardzo ciekawa licytacja.

Celem licytacji charytatywnej jest pomoc dla Powstańców Warszawskich IV Obwodu AK Ochota.

Do wylicytowania jest: motocykl na weekend Indian z Indian Motorcycle Warszawa, Harley Davidson z parku Liberator Warszawa, Honda od Honda Motorcycle, szkolenie enduro wraz z noclegiem u East River Enduro, lot widokowy nad Warszawą od ARGO Aero Sp. z o.o., prywatna sesja zdjęciowa u Darka Felis Obryckiego, jazda wszędołazem - amfibią SHERP od Sherp.eu, niespodzianka od Golec uOrkiestry i…

…czynny udział w teście motocykla z ekipą Ścigacz.pl i oczywiście publikacja materiału na łamach naszego portalu. Termin i motocykl będzie do ustalenia, a zabawa przed obiektywem murowana.

Nie masz planu na nadchodzący weekend? Najwięcej atrakcji czeka na nas oczywiście w sobotę.

Impreza odbywa się w dniach 7-9 czerwca na terenie AWM Rewita w Rynii, a licytacja startuje o godzinie 18:30 w sobotę i z wielką przyjemnością poprowadzę ją w doborowym towarzystwie motocyklisty i świetnego aktora - Marka Siudyma.

Zobaczcie jak wyglądało zakończenie sezonu 2018, by poczuć przedsmak zbliżającego się zlotu.

Bike and Barrels Party harmonogram

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr