tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zakończenie sezonu Smoking Barrels LE MC Poland & Żandarmskiego Klubu Motocyklowego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zakończenie sezonu Smoking Barrels LE MC Poland & Żandarmskiego Klubu Motocyklowego

Autor: Redakcja 2018.09.25, 16:30 Drukuj

Jesień przyszła nagle i terminem idealnie zgrała się z imprezą zorganizowaną przez mundurowe kluby motocyklowe na koniec sezonu 2018. Każda okazja jest dobra na zabawę w dobrym towarzystwie i integrację różnych środowisk.

Motocykliści zjechali się z różnych zakątków Polski, jak również z innych krajów Europy. Spotkaliśmy gości z Czech, Szwecji, Niemiec i Szwajcarii. Impreza zaczęła się już w piątek, w ośrodku wypoczynkowym w Rynii nad zalewem Zegrzyńskim, by w sobotę ruszyć na paradę motocyklową ulicami Warszawy i zawitać na I Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, o którym przeczytacie w osobnym materiale.

NAS Analytics TAG

Głowna część spotkania zaczęła się w sobotnie popołudnie, gdzie po odstawieniu motocykli na parking, wszyscy zaczęli długie rozmowy, klasyczną integrację w staropolskim stylu i tańce przy hard rockowej muzyce na żywo.

Dodatkową atrakcją było testowanie motocykli BMW i Indian dostarczonych przez zaprzyjaźnionych warszawskich dealerów, co dla wielu było pierwszym kontaktem z tymi markami. Zwykle jeżdżą klasycznymi chopperami i możliwość smakowania innej kuchni motocyklowej spotkało się z dużym zaskoczeniem i zadowoleniem uczestników zlotu.

Co tu dużo pisać? Przyjacielska atmosfera, zabawa do rana i nawet jesienna aura nie zakłóciła przebiegu imprezy.

Uczestnicy zorganizowali również pomoc dla swojego kolegi, który uległ wypadkowi motocyklowemu będąc na służbie, co jest dowodem na to, że na kumpli motocyklistów możemy liczyć w każdej sytuacji.

Zlot miał charakter otwarty i za jedyne 20 zł każdy motocyklista otrzymał gadżety klubowe i posiłek wraz z napojem chmielowym.

Organizatorom gratulujemy całej imprezy, gdzie wszystko było dopięte na ostatni guzik, jak to na funkcjonariuszy przystało.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę