tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zombie w dziurze. Zabawny happening brytyjskiego motocyklisty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zombie w dziurze. Zabawny happening brytyjskiego motocyklisty

Autor: Raff 2018.04.03, 15:57 Drukuj

Zombie-motocyklista wychodzący z wyrwy w jezdni - taki nietypowy sposób znalazł mieszkaniec Kornwalii na przyspieszenie naprawy jezdni w swojej okolicy.

Brytyjski motocyklista, kilkakrotnie zgłaszał zarządowi dróg wielka wyrwę w jezdni. Kiedy kolejna interwencja nie przyniosła skutków, sfrustrowany biker postanowił zrobić ciekawy happening. Umieścił w wyrwie kask, do którego włożył czaszkę.a obok kasku położył rękawice. Całość wygląda jak uwięziony w dziurze motocyklista z piekła rodem.

NAS Analytics TAG

Lokalne władze zaniepokojone rosnącym szybko rozgłosem happeningu zapowiedziały pilną naprawę uszkodzonej jezdni. Trochę szkoda, taka fajna instalacja mogłaby być niezrównaną atrakcją turystyczną.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr