tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy wstpny kalendarz Pucharu Polski Pit Bike SM!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy wstpny kalendarz Pucharu Polski Pit Bike SM!

Autor: Informacja prasowa 2020.01.11, 05:28 Drukuj

Cykl zawodów na minimotocylach zyskał wielką popularność wśród miłośników jazdy pit bike na torach asfaltowych. Jak planować przyszły sezon? Znamy projekt kalendarza na sezon 2020.

Przypomnijmy, że Puchar Polski Pit Bike SM, w autonomicznej formule, ma na swoim koncie dwa pełne sezony. Frekwencja na tak młodą dyscyplinę zachwyca nie tylko organizatorów, ale wszystkich fanów motoryzacji. Szczególnie dlatego, że w szranki na torze stają tam również najmłodsi zawodnicy. W zeszłym sezonie w najmłodszej klasie rywalizowało ponad dwadzieścia osób. A przypomnijmy, że po wprowadzeniu minimotocykli, jako oddzielnej dyscypliny pod skrzydłami Polskiego Związku Motorowego, wiek startów udało się obniżyć z dwunastu do ośmiu lat. Łącznie na pojedynczych rundach w sezonie 2019, stawiała się ponad setka uczestników klas: Stock 90, Stock 125, Stock 150, Stock 150 Junior, Pit Ladies, Super Pit i jazd pokazowych.

NAS Analytics TAG

Zawody Pucharu Polski Pit Bike SM rozgrywają się na torach całego kraju. Biorąc pod uwagę, że na paddocku rozstawiają się całe rodziny, a zaplanowanie logistyki jest sporym wyzwaniem, organizator podaje do publicznej wiadomości projekt terminarza Pucharu Polski Pit Bie SM 2020. - Zaznaczamy, że mogę nastąpić jeszcze zmiany, choć osobiście liczę, że tak nie będzie, informację tę podajemy za zgodą Głównej Komisji Motocyklowej PZM- mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń. -Na pewno będzie łatwiej zaplanować sezon, biorąc pod uwagę podane daty. Do zobaczenia w majówkę, tradycyjnie w Koszalinie odbędzie się tam pierwsza runda.


Projekt kalendarza:

  • Event: Endurance Pit Bike, Awix Racing Arena, 4 lub 5 kwietnia 2020

Puchar Polski Pit Bike SM 2020

  • 1 runda: Koszalin, 2 maja 2020
  • 2 runda: Tor Słomczyn k. Warszawy, 30 lub 31 maja 2020
  • 3 runda: Stary Kisielin, 15 sierpnia 2020
  • 4 runda: Bydgoszcz, 10 października 2020
  • Termin rezerwowy: Awix Racing Arena Toruń, 5-6 września 2020

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr