tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmarł Włodzimierz Kwas, ojciec współczesnych wyścigów motocyklowych

Zmarł Włodzimierz Kwas, ojciec współczesnych wyścigów motocyklowych

Autor: M.B. 2017.01.30, 10:58 3 Drukuj

Włodzimierz Kwas - ojciec współczesnych wyścigów motocyklowych, trzykrotny Mistrz Polski, działacz i dziennikarz motocyklowy odszedł od nas w niedzielę 29.01.2017. To ogromna strata dla całego świata motocyklowego...

Włodzimierz Kwas związał się z motocyklami w 1970 roku, a sportem motocyklowym zajął się trzy lata później. Najpierw startował w trialu, następnie w motocrossie i enduro, aż trafił do wyścigów motocyklowych w 1976 roku. Podczas swojej kariery na torze zdobył trzy tytuły mistrza Polski oraz osiem wicemistrza. Od roku 1993 związał się z miesięcznikiem Motocykl i został dziennikarzem motocyklowym. Całe pokolenie obecnych 30-40-latków wychowało się na technicznych, merytorycznych i niezwykle ciekawych artykułach Kwasa. Miał 61 lat.

Spoczywaj w pokoju Mistrzu. Będzie nam Ciebie brakowało...

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę