tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmagania najmłodszych na zakończenie sezonu w Fabryce Mistrzów [RELACJA] NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Zmagania najmłodszych na zakończenie sezonu w Fabryce Mistrzów [RELACJA]

Autor: Konrad Bartnik 2019.11.12, 14:54 Drukuj

W minioną niedzielę odbyły się zawody kończące pierwszy sezon działalności Fabryki Mistrzów, czyli działającej w Warszawie szkółki motocyklowej dla dzieci, dowodzonej przez Marzenę Chrostek i Marcina Stuszewskiego. Dla większości dzieciaków był to debiut w rywalizacji na jednośladach, dlatego emocje były ogromne!

Choć Fabryka Mistrzów działa dopiero od kilku miesięcy, to zdążyła już zgromadzić dużą grupę dzieci trenujących na przygotowanych dla nich motocyklach. Główny atut tej szkoły to przede wszystkim wiedza i entuzjazm Marzeny i Marcina, którym zarażają każdego młodego adepta sztuki jazdy jednośladem. Do tego dobrze przygotowane pojazdy, dopasowane do potrzeb maluchów i bardziej wyrośniętych dzieci - m.in. Yamahy PW50, YCF50 i MRF80. Zajęcia odbywają się na rozległym placu GOSiR w Starych Babicach, z wygodnym dojazdem prosto z trasy S8.

NAS Analytics TAG

Fabryka Mistrzow zawody 06

Kulminacją wielomiesięcznych treningów były zorganizowane w niedzielę 10 listopada zawody, które teoretycznie kończą sezon 2019. Teoretycznie, bo jeśli pogoda pozwoli, dzieciaki będą jeździć również w kolejne weekendy. Próby czasowe zorganizowano na trzech trasach - szybkim slalomie, z kółeczkami kręconymi wokół słupków i na prowizorycznym torze z bardzo wymagającymi zakrętami.

Zawodników podzielono na klasy PW50, YCF50 i MRF80, a do startu zaproszono również rodziców, dla których zmieszczenie się nawet na największym pit bike’u było sporym wyzwaniem. Po całym dniu przejazdów na czas odbyła się ceremonia wręczenia pucharów i nagród. Przyznano je nie tylko najlepszym młodym zawodnikom w poszczególnych klasach, ale też w takich kategoriach, jak "Najlepszy w zakrętach", "Najlepsza pozycja na motocyklu", "Najmłodszy na torze" czy nawet "Największy zakapior" - łącznie aż 17 kategorii! Każde startujące w zawodach dziecko otrzymało więc puchar i nagrodę, co oczywiście buduje odpowiednią motywację. Wyróżnienia odebrali również startujący na czasówkach rodzice.

Fabryka Mistrzow zawody 05

Fabryka Mistrzów wciąż się rozwija, na dotychczasowe terminy treningów zaczyna brakować miejsc, uruchamiane są więc kolejne, m.in. w niedzielę. Bardzo nas cieszy, że w stolicy działa tak dobrze zorganizowana i prowadzona szkółka, w której dzieciaki trzeba siłą wyciągać z zajęć. Więcej informacji o jej działalności znajdziecie na profilu FB Fabryka Mistrzów. Zapraszamy!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę