tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmagania najmodszych na zakoczenie sezonu w Fabryce Mistrzw [RELACJA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zmagania najmodszych na zakoczenie sezonu w Fabryce Mistrzw [RELACJA]

Autor: Konrad Bartnik 2019.11.12, 14:54 Drukuj

W minioną niedzielę odbyły się zawody kończące pierwszy sezon działalności Fabryki Mistrzów, czyli działającej w Warszawie szkółki motocyklowej dla dzieci, dowodzonej przez Marzenę Chrostek i Marcina Stuszewskiego. Dla większości dzieciaków był to debiut w rywalizacji na jednośladach, dlatego emocje były ogromne!

Choć Fabryka Mistrzów działa dopiero od kilku miesięcy, to zdążyła już zgromadzić dużą grupę dzieci trenujących na przygotowanych dla nich motocyklach. Główny atut tej szkoły to przede wszystkim wiedza i entuzjazm Marzeny i Marcina, którym zarażają każdego młodego adepta sztuki jazdy jednośladem. Do tego dobrze przygotowane pojazdy, dopasowane do potrzeb maluchów i bardziej wyrośniętych dzieci - m.in. Yamahy PW50, YCF50 i MRF80. Zajęcia odbywają się na rozległym placu GOSiR w Starych Babicach, z wygodnym dojazdem prosto z trasy S8.

NAS Analytics TAG

Fabryka Mistrzow zawody 06

Kulminacją wielomiesięcznych treningów były zorganizowane w niedzielę 10 listopada zawody, które teoretycznie kończą sezon 2019. Teoretycznie, bo jeśli pogoda pozwoli, dzieciaki będą jeździć również w kolejne weekendy. Próby czasowe zorganizowano na trzech trasach - szybkim slalomie, z kółeczkami kręconymi wokół słupków i na prowizorycznym torze z bardzo wymagającymi zakrętami.

Zawodników podzielono na klasy PW50, YCF50 i MRF80, a do startu zaproszono również rodziców, dla których zmieszczenie się nawet na największym pit bike’u było sporym wyzwaniem. Po całym dniu przejazdów na czas odbyła się ceremonia wręczenia pucharów i nagród. Przyznano je nie tylko najlepszym młodym zawodnikom w poszczególnych klasach, ale też w takich kategoriach, jak "Najlepszy w zakrętach", "Najlepsza pozycja na motocyklu", "Najmłodszy na torze" czy nawet "Największy zakapior" - łącznie aż 17 kategorii! Każde startujące w zawodach dziecko otrzymało więc puchar i nagrodę, co oczywiście buduje odpowiednią motywację. Wyróżnienia odebrali również startujący na czasówkach rodzice.

Fabryka Mistrzow zawody 05

Fabryka Mistrzów wciąż się rozwija, na dotychczasowe terminy treningów zaczyna brakować miejsc, uruchamiane są więc kolejne, m.in. w niedzielę. Bardzo nas cieszy, że w stolicy działa tak dobrze zorganizowana i prowadzona szkółka, w której dzieciaki trzeba siłą wyciągać z zajęć. Więcej informacji o jej działalności znajdziecie na profilu FB Fabryka Mistrzów. Zapraszamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr