tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzie Dziecka z Fabryk Mistrzw. Bezpatne zajcia motoryzacyjne dla dzieci w Starych Babicach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzie Dziecka z Fabryk Mistrzw. Bezpatne zajcia motoryzacyjne dla dzieci w Starych Babicach

Autor: Informacja prasowa 2022.05.23, 15:34 Drukuj

Z okazji Dnia Dziecka Fabryka Mistrzów PKN Orlen- Edukacja, Pasja, Motoryzacja - przygotowała dla najmłodszych wyjątkowe wydarzenie. 4 czerwca 2022 zaprasza na start sezonu do GOSiRu w Starych Babicach.

Podczas wydarzenia organizowanego z okazji Dnia Dziecka przez gminę Stare Babice, Fabryka Mistrzów i PKN ORLEN, będą przeprowadzać bezpłatne lekcje jazdy na motocyklu. Podczas zajęć dzieci będą mogły zdobyć wiedzę, jak zbudowany jest motocykl, jak bezpiecznie należy być ubranym podczas jazdy na motocyklu, jak wygląda droga hamowania, czy motocykle są bezpieczne i jak być bezpiecznym na drodze. To wszystko pod okiem doświadczonych motocyklistów, zawodników i trenerów. Zapisy odbywać się będą na miejscu w dniu eventu w godzinach 10.00-18.00. W zajęciach wziąć udział mogą dzieci w wieku 5-12 lat.

NAS Analytics TAG

Celem projektu jest przede wszystkim podnoszenie kultury motoryzacyjnej w Polsce, a co za tym idzie poprawa stanu bezpieczeństwa na polskich drogach. Dzięki łatwej dostępności do szkoleń i profesjonalnej obsłudze zajęć każde dziecko oraz jego rodzice mogą dowiedzieć się jak odpowiedzialnie rozpocząć kontakt z motoryzacją. Po szkoleniu adepci Fabryki Mistrzów dokładnie wiedzą jak bezpiecznie poruszać się jednośladem, jak wybierać odpowiednie tory pokonywania zakrętów, dlaczego zawsze należy używać takich akcesoriów jak kask, czy odzież ochronna. To jest uniwersalna wiedza, dzięki której każdy młody człowiek od najmłodszych lat będzie umiał odpowiednio zachować się w ruchu drogowym bez względu na to, czy będzie pieszym, rowerzystą, czy w przyszłości kierowcą.

Dzięki prezentowaniu dobrych praktyk motoryzacyjnych wśród młodego pokolenia szkolący mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo na polskich drogach. Po zajęciach w Fabryce Mistrzów każde dziecko i jego rodzic są świadomi konieczności odpowiedniego przygotowania sprzętu, jak i ubioru do wyruszenia na wycieczkę, do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne,, czy do pracy. Wiedza zdobyta na szkoleniach powoduje, że dzieci rozumieją czym jest droga, hamowania i jakie konsekwencje może mieć gwałtowne wtargnięcie na jezdnię, czy niesygnalizowane manewry na drodze.

- Fabryka Mistrzów z PKN Orlen przeszkoliła już około 1000 dzieci z zakresu bezpieczeństwa na drodze.  Jesteśmy dumni z naszej inicjatywy i zamierzamy szerzyć nasze działania, bo jesteśmy przekonani, że ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach i kulturę motoryzacyjną Zapraszamy na kolejny event Fabryki Mistrzów i PKN Orlen już 4 Czerwca w GOSiR Stare Babice - powiedziała Marzena Chrostek założycielka Fabryki Mistrzów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr