tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlikwidowany Tor Lublin w spocie reklamowym wojewdztwa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlikwidowany Tor Lublin w spocie reklamowym wojewdztwa

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.01.08, 11:30 17 Drukuj

Jak donosi Kurier Lubelski, w najnowszym spocie reklamowym województwa lubelskiego pojawia się ś.p Tor Lublin. Świętej Pamięci, ponieważ jak już wiadomo, tor został zlikwidowany i rozpoczęto proces jego rozbiórki. Spot pojawił się w TV i natychmiast wzbudził kontrowersje, zwłaszcza wśród wszystkich, którzy mieli okazję jeździć na torze. W spocie w jednej ze scen widać driftujące na torze Lublin samochody. Pozwólcie, że nieco rozjaśnimy absurdalny charakter tej sytuacji. Lublin likwiduje tor, ale używa go do promocji województwa. To mniej więcej tak, jakby ktoś pozbawił się kończyn tylko po to, aby pojawić się w telewizji śniadaniowej.

Kurier Lubelski wyjaśnia, że wg. Szefa Departamentu Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie sceny z toru wnoszą do spotu dynamikę i świeżość. Klip ma zostać oficjalnie zaprezentowany dzisiaj podczas konferencji prasowej i wtedy też ma zostać podana kwota, którą trzeba było za niego zapłacić.

NAS Analytics TAG

Wielu ma nadzieję, że likwidacja toru może oznaczać otwarte drzwi do budowy podobnego obiektu, ale bardzo możliwe, że takie podejście jest nieco zbyt optymistyczne. Jesteśmy strasznie ciekawi, co na temat spotu reklamowego mają do powiedzenia mieszkańcy osiedla w pobliżu byłego toru. Przypomnijmy też, że działka, na której był tor została sprzedana za 10,5 miliona złotych. Mamy wrażenie, że kontrowersyjna przygoda w Lublinie jeszcze się nie zakończyła.

Przypomnijmy też, że przeciwnicy toru i ludzie, którzy zajmują się byciem wściekłymi robili pułapki na motocyklistów w postaci gwoździ powtykanych w asfalt.

Jak zawsze, czekamy na Wasze opinie w tej sprawie!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr