tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zapowiedź: Red Bull Straight Rhythm przy sztucznym oświetleniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zapowiedź: Red Bull Straight Rhythm przy sztucznym oświetleniu

Autor: Beavis 2016.06.09, 09:27 Drukuj

Straight Rhythm wraca także w tym roku. Impreza Red Bulla odbędzie się nocą.

Impreza, którą mogli wymyślić tylko Amerykanie - Red Bull Straight Rhythm - w tym roku odbędzie się przy sztucznym oświetlenie. 1/2 milowy tor, pełen skoków i bez zakrętów, gościł w zeszłym roku niesamowite ściganie. Był to wielki powrót Jamesa Stewarta, który rozgromił konkurencję. Red Bull przygotował krótką zapowiedź tegorocznej edycji.

Impreza odbędzie się 22. października w miejscowości Pomona. Tak jak w zeszłym roku, będzie można ją oglądać na żywo za pośrednictwem Red Bull TV.

Foto: Red Bull

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę