tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha T7 Rally - zapowied Tenere 700
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha T7 Rally - zapowied Tenere 700

Autor: Beavis 2016.11.09, 10:20 Drukuj

Tenere 700 coraz bliżej, ale nadal daleko. Premiera dopiero w 2018 roku.

Yamaha nęci kolejnym motocyklem na bazie MT-07. Obok XSR700 na rynek ma trafić Tenere 700. Niestety, dopiero w 2018 roku.

NAS Analytics TAG

Niestety, ponieważ jest na co czekać. Zaprezentowany wczoraj motocykl koncepcyjny wygląda obłędnie! T7 Rally jest ukłonem w stronę rajdowych sukcesów Yamahy na przestrzeni ostatnich lat i - a może przede wszystkim - współczesną interpretacją motocykle offroadowego niesplątanego regulacjami sportowymi. Przynajmniej jeśli chodzi o wygląd. Dwucylindrowa jednostka napędowa z MT-07, zawieszenie KYB, 21-calowe koło z przodu i 18-calowe z tyłu. Do tego aluminiowy zbiornik palia, LED-owe oświetlenie i porządna płyta pod silnik. Nad projektem pracuje francuski oddział Yamahy odpowiedzialny za program rajdowy oraz włoski odział R&D.

Ile z T7 Rally zostanie w produkcyjnym motocyklu? Moim zdaniem, w tym wyjątkowym przypadku, dużo. XT660Z Tenere po kilku małych przeróbkach nadawała się do jazdy w ciężkim terenie i myślę, że z Tenere 700 nie będzie inaczej. Obstawiam, że obok bazowej wersji nastawionej bardziej na szosę dostępna będzie także wersja bogaciej wyposażona - dokładanie tak, jak robi to konkurencja.

Czekamy!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr