tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mordercze testy w Australii. Yamaha Tenere 700 coraz bliej seryjnej produkcji [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mordercze testy w Australii. Yamaha Tenere 700 coraz bliej seryjnej produkcji [FILM]

Autor: Raff 2018.03.08, 11:26 Drukuj

Yamaha Tenere 700 coraz bliżej produkcji. Motocykl, który wywołał niemałe zamieszanie podczas ostatnich targów w Mediolanie, testowany jest aktualnie w Australii.

Tenere 700, czyli mała Teresa, wywołała niemal białą gorączkę wśród fanów. Długie miesiące sączenia śladowych informacji pod hasłem T7 i kuszenie wizualizacjami zakończyło się huczną prezentacją motocykla… wraz z komunikatem, że na razie go nie będzie. Na forach zagrzmiało, posypały się gorzkie słowa, a stęsknieni za nową Teresą znów musieli obejść się smakiem.

NAS Analytics TAG

Tym bardziej, że motocykl wydaje się nie tylko bardzo udany, ale także gotowy do sprzedaży. Napędzana tym samym silnikiem co MT-07 (dwucylindrowy 689 cm3) Tenera została doskonale przygotowana do pokonywania bezdroży, zupełnie jak jej wielka poprzedniczka XT660Z. Ma smukłą sylwetkę, solidną konstrukcję i pokaźny skok zawieszenia.

Model testowany w ramach programu World Raid wygląda naprawdę obiecująco. Australijskie krajobrazy genialnie podkreślają faktyczne przeznaczenie motocykla, a cuda wykonywane przez kierowcę testowego dają do zrozumienia, że nowa Tenera może rzucić konkurencję na kolana. Na razie jednak trwa światowe tournee modelu Tenere 700, które, zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami Yamahy, ma zakończyć się jeszcze w tym roku. Być może wówczas Teresa wjedzie na salony do salonów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr