tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha T-Max 530 z kompresorem - Lazareth szaleje

Yamaha T-Max 530 z kompresorem - Lazareth szaleje

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.09.18, 13:04 4 Drukuj

Nowa Yamaha T-Max 530 zaskoczyła nas swoimi osiągami i precyzją prowadzenia. Nie ma jednak nic, czego nie dałoby się ulepszyć. Ludovic Lazareth znany ze  swojego szaleńczego podejścia do tuningowania motocykli i tworzenia maszyn hardkorowych. T-Max, którego widzicie został uzbrojony w kompresor, co podniosło moc silnika o 30% i pozwoliło bezproblemowo osiągać prędkość 200 km/h.

Mało tego, Yamaha T-Max 530 otrzymała zawieszenie i kolosalne hamulce z R1 (320mm, zaciski 6-tłoczkowe). Zerknijcie też na wypasiony wydech. Co sądzicie o tak hardkorowym tuningu skuterów? Prezentacja możliwości, przerost treści nad formą czy może jedno i drugie?

Przypominamy, że to nie pierwszy kontakt Ludovica Lazaretha z Yamahą. Brał on także udział w projekcie V-Max Hyper Modified wraz z Rolandem Sandsem i Marcusem Walzem.

Tymczasem Marcus Walz także ma na koncie stuningowanego T-Maxa.

Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę