tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha ON Tour Poland: oferta rajdw na sezon 2022
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha ON Tour Poland: oferta rajdw na sezon 2022

Autor: Informacja prasowa 2022.04.22, 11:14 Drukuj

Przed nami sezon pełen wrażeń i sportowej rywalizacji z widokiem na najpiękniejsze zakątki Polski. Nie zabraknie imprez dla miłośników turystycznych enduro i nie mniej ekscytującej jazdy po asfalcie, a wszystko to w ramach przygotowanych na nadchodzący sezon motocyklowych rajdów na orientację Yamaha ON Tour Poland napędzanych przez Yamahę!

Tegoroczny harmonogram prezentuje się bardzo obiecująco. Zaczynamy na Podkarpaciu, gdzie 27 maja odbędzie się słynny już VII Bieszczadzki Rajd "Wilcza Sfora". Jak co roku przygotowaliśmy dla was dwie trasy - Road z satysfakcjonującymi bieszczadzkimi serpentynami oraz nową Adventure wiodącą drogami asfaltowymi, szutrowymi i gruntowymi, a nawet brodami rzecznymi przez góry i przełęcze.

NAS Analytics TAG

Już dwa dni później przeniesiemy się na najpiękniejsze szlaki Karpat Zachodnich, w których zabytki, pałace i zamki na kilka dni zamienią się w punkty kontrolne dla motocyklistów rywalizujących w Turystycznym Rajdzie Asfaltowo-Krajobrazowym TRAK. Jego szczególną cechą jest charakter wędrowny, co oznacza każdą noc spędzoną w nowym miejscu. Dla wygody uczestników bagaże jadą osobno, a na końcu każdego odcinka czeka wygodna baza noclegowa i kumple dzieljący tę samą pasję motocyklową.

North South to najtrudniejsza i najbardziej oblegana impreza rajdowa w naszej ofercie. 1000-kilometrowa wyprawa została stworzona z myślą o wielbicielach wymagających tras enduro. Turystyczny Rajd Polski Północ-Południe rozpocznie się 22 czerwca, potrwa 4 dni i w tym roku powiedzie uczestników z Bieszczad na Podlasie. Poszczególne etapy będą rozgrywane zarówno w dzień, jak i po zmroku. Wrażenia niezapomniane!

Kto chce się sprawdzić na krótszym, asfaltowym odcinku, powinien postawić na Kocią Reinkarnację - znaną i lubianą imprezę stworzoną dla mniej zaawansowanych, a nawet początkujących motocyklistów. Ten jednodniowy rajd zaplanowany na 3 lipca zahacza o różne zakątki Dolnego Śląska. Jeśli więc nie możesz pozwolić sobie na dłuższy wypoczynek, kilka godzin zabawy pomoże ci się zregenerować.

Na pożegnanie lata polecamy Kaszebe Rally, który potrwa od 16 do 18 września. Tu również rywalizacja będzie się rozgrywać na dwóch trasach - Road oraz Adventure wyznaczonych po Ziemi Kaszubskiej, łączących piękno przyrody z różnorodnością zabytków - klasztorów, warowni czy mitycznych kręgów.

Tradycyjnie jesienią widzimy się na Szuter Rally. Tegoroczna edycja zaplanowana na 6-9 października "Dziki Zachód" stanowi kontynuację poprzednich Szuter Rally oraz Twardziela. Na uczestników będzie czekać malownicza, ponad 500-kilometrowa trasa wiodąca bocznymi drogami, łąkami, lasami, z licznymi podjazdami i ekscytującymi zjazdami z Gór Opawskich.

Sezon zamknie listopadowy Rajd Niepodległości Samopas, którego trasa obejmie Przedgórze Sudeckie. Rajd bazować będzie na nowoczesnej formule hybrydowej, w której uczestnicy sami zdecydują o czasie wyprawy, sfotografują punkty kontrolne, by następnie, wraz z zapisem trasy z aplikacji, przesłać je na adres organizatora.

Zapraszamy do rejestracji zgłoszeń na stronie https://rajdymotocyklowe.com/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr