tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszaj zapisy na Yamaha MT Tour 2022
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ruszaj zapisy na Yamaha MT Tour 2022

Autor: Informacja prasowa 2022.05.26, 10:49 Drukuj

Do Polski już jedzie truck MT z pełną gamą testowych motocykli Hyper Naked na pace. Na jego trasie są aż dwa przystanki zlokalizowane w Polsce: 18 i 19 czerwca truck zaparkuje pod salonem AF Motors w Toruniu, a 16 i 17 lipca - przed salonem Liberty Motors w Łodzi. Właśnie ruszyły zapisy na jazdy testowe motocyklami ze słynnej serii MT.

Wielkimi krokami zbliża się najsłynniejsza impreza Yamahy - MT Tour w odsłonie na 2022 rok. W tym sezonie zaplanowaliśmy aż dwie edycje, które odbędą się w całkowicie nowych miejscach:

NAS Analytics TAG

- 18-19 czerwca - salon Yamaha AF Motors w Toruniu, Szosa Lubicka 141,
- 16-17 lipca - salon Yamaha Liberty Motors w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 207/255.

Jak co roku na MT Tour będzie można przetestować pełną gamę słynnych motocykli hyper naked z Ciemnej Strony Japonii: najnowsze MT-10, agresywne MT-09 i MT-09 SP, bestsellerowe, wszechstronne MT-07 dostępne w wersji o pełnej mocy 73 KM lub w wersji 35 kW na prawo jazdy kat. A2, a także modele MT-03 i MT-125 adresowane do młodszych kierowców lub tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z jednośladami. Łącznie do waszej dyspozycji będzie aż 17 pojazdów i przygotowane bardzo ciekawe trasy..

Dodatkowo, zapraszamy wszystkich właścicieli motocykli MT - specjalnie z myślą o was przygotowujemy liczne konkursy, niespodzianki i upominki. Nie może was zabraknąć!

Więcej informacji znajdziecie na STRONIE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr