tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 XVIII Międzynarodowy Zlot Motocykli BMW Wisła 2018 - zapowiedź video

XVIII Międzynarodowy Zlot Motocykli BMW Wisła 2018 - zapowiedź video

Autor: Redakcja 2018.05.16, 15:44 Drukuj

W dniach 15-17 czerwca w Wiśle odbędzie się kolejny już międzynarodowy zlot, organizowany przez BMW Klub Motocykle Polska. Jedną z głównych jego atrakcji będzie wspólny wypad na specjalnie przygotowane górskie trasy wokół tego pięknego miasta. Stworzono je pod kątem różnych typów motocykli. Jedna to turystyczna trasa w 100% asfaltowa, druga łączy różne typu nawierzchni i przeznaczona jest dla użytkowników motocykli dual sport, a trzecia to typowy offroad dla kierowców motocykli na kostkowych oponach. Zobaczcie, co czeka uczestników wyjazdu na łączoną trasę szosowo - szutrową cross country:

Szersze informacje na temat XVIII Międzynarodowego Zlotu Motocykli BMW Wisła 2018 znajdziecie w naszym artykule, dostępnym TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę