tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypadek przy 350 km/h? Ten facet jest chyba nieśmiertelny! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypadek przy 350 km/h? Ten facet jest chyba nieśmiertelny! [FILM]

Autor: Raff 2019.08.09, 21:58 Drukuj

W warunkach torowych upadki z motocykla kończą się zwykle szczęśliwie - kilka siniaków, czasem stłuczenie lub wybity bark. Ale nawet te najgroźniej wyglądające wypadki z MotoGP zdarzają się podczas prędkości rzędu 180-200 km/h. A co powiecie na wypadek przy prędkości… 350 km/h?

Taki przypadek zdarzył się podczas wyścigów drag race Top Fuel Harley. Beau Layne przy prędkości 350 km/h zjechał w kierunku betonowej bandy, a następnie uderzył w nią. Siła była tak wielka, że Beau spadł z motocykla, a następnie wielokrotnie koziołkował po torze.

NAS Analytics TAG

Po tym wypadku… wstał i zdenerwowany odszedł. Niewiarygodne!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę