tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyniki pierwszego etapu Rajdu Andaluzji [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyniki pierwszego etapu Rajdu Andaluzji [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2021.05.13, 21:19 Drukuj

Pierwszy etap Rajdu Andaluzji 2021 za nami. Etap, w którym najszybszy był Lorenzo Santolino. Zawodnik zespołu Sherco Rally wyprzedził Joana Barredę zaledwie o 22 sekundy.

W pierwszym etapie Rajdu Andaluzji zawodnicy wyruszyli krętymi trasami, wśród wysokich traw i pól uprawnych, pokonując łącznie 219 kilometrów, w tym 177 na czas.

NAS Analytics TAG

Wyznaczający tempo wczorajszego prologu Joaquim Rodrigues wyruszył jako pierwszy, ale szybko popełnił błąd w nawigacji i stracił około siedmiu minut. To pozwoliło Joan'owi Barredzie z Monster Energy Honda Racing na przejęcie prowadzenia w stawce i otwierania trasy przez pozostałą część dnia.

Jednak po skorygowaniu czasów to Lorenzo Santolino pokonał swojego rodaka i odniósł etapowe zwycięstwo różnicą zaledwie 22 sekund. Niemiec Sebastian Buhler uzyskał trzeci czas i sprawił, że w top 3 znaleźli się trzej różni producenci. Sebastian na swoim Hero MotoSports 450 Rally stracił tylko minutę do lidera.

Joan Barreda wyjaśnił, że trudność terenu podczas pierwszego etapu Rajdu Andaluzji polegała przede wszystkim na małej przyczepności. Ale nie tylko: - Początkowe kilometry nie były wcale łatwe. Również w tym roku trawa jest bardzo wysoka, nawet na drodze, zasłaniając koleiny i uniemożliwiając ich zobaczenie. Starałem się narzucić dobre tempo. Trafiłem też na zawodników, którzy się zgubili i jechali w przeciwnym kierunku, więc starałem się nie spieszyć i uniknąć wypadków. Poza tym wszystko poszło dobrze.

Wyniki pierwszego etapu Rajdu Andaluzji

1. Lorenzo Santolino 01:47:28        
2. Joan Barreda +00:00:22
3. Sebastian Buhler +00:01:00
4. Franco Caimi +00:01:40
5. Jacopo Cerutti +00:02:30
6. Pablo Quintanilla +00:02:35
7. Joan Pedrero +00:03:55
8. Mathieu Doveze +00:06:56
9. Joaquim Rodrigues +00:07:14
10. Rui Goncalves +00:07:24

Więcej o rajdzie znajdziecie na STRONIE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr