tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyjątkowo uporządkowany przejazd motocyklistów - Zlot Moto Fakro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyjątkowo uporządkowany przejazd motocyklistów - Zlot Moto Fakro

Autor: Artur Wajda 2017.07.18, 12:30 Drukuj

"Gwałty ,mordy ,podpalenia" zdało by się powiedzieć, że to naczelna dewiza przyświecająca hordom motocyklistów przemierzających kraj pod pozorem tzw. zlotu motocyklowego. Oczywiście jest to opinia obiegowa, niemniej trudno jest ją wyprzeć ze świadomości zatroskanych matek i szczególnie osób starszych. Zobaczcie jak wyglądało to na zlocie Moto Fakro!

Niejednokrotnie motocyklista w liczbie mnogiej nie kojarzy się z niczym dobrym i pozytywnym. Otóż na dowód tego iż jest to, jak wspomnieliśmy, tylko obiegowa opinia, przedstawiamy wam krótki  film ze zlotu motocyklowego, który odbył się w dolinie Beskidu Sądeckiego w czerwcu bieżącego roku.

NAS Analytics TAG

Naszą uwagę zwróciła szczególnie dyscyplina jaką wykazała się kolumna motocyklistów ciągnąca się prawie po horyzont. Świadkiem tego wydarzenia byli mieszkańcy Nowego Sącza, gdzie mieści się zakład organizatora zlotu oraz mieszkańcy Muszyny gdzie "zlotowicze" mieli miejsce zakwaterowania w ośrodku również należącym do organizatora. Całość przedsięwzięcia nie ściągnęła na siebie uwagi stróżów prawa oraz nie wpłynęła nawet najmniejsza skarga od mieszkańców. Oczywiście nasz komentarz do tego wydarzenia prosimy traktować z przymrużeniem oka, niemniej filmik, który przedstawiamy śmiało można polecić jako instruktażowy w temacie: "Jak bezpiecznie, skutecznie i z należną temu gracją poruszać się w zorganizowanym stadzie motocykli wszelkiej maści".

Zresztą zobaczcie to sami:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę