tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Imprezy i zloty motocyklowe w lipcu 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Imprezy i zloty motocyklowe w lipcu 2017

Autor: Piotr Barry Barya 2017.06.27, 11:36 1 Drukuj

Nareszcie wakacje. Najwyższy czas zaplanować zloty, imprezy i inne motocyklowe aktywności w lipcu. Proponujemy zacząć od naszego kalendarium.

Zloty i imprezy motocyklowe, o których piszemy, zostały wcześniej dodane do kalendarza wydarzeń na naszej stronie. Jeśli chcecie, aby pojawiła się tam również wasza impreza, po prostu wypełnijcie krótki formularz na naszej stronie. To nic nie kosztuje!

NAS Analytics TAG

Imprezy i zloty motocyklowe w lipcu 2017:

 • 1-2 lipca - Rzeszów - HARLEY-DAVIDSON FREEDOM ON TOUR, czyli 23 motocykle, 21 imprez i 8 krajów. Tym razem ciężarówka z testowymi maszynami Harley-Davidson z rocznika 2017 zawita w Rzeszowie. Warto zapisać się już dzisiaj, bo decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły na: www.harley-davidson.pl
 • 7-9 lipca - BMW Motorrad Days 2017 - wielkie dni motocykli BMW organizowane cyklicznie w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. W roku ubiegłym na imprezie pojawiło się około 35 tys. motocyklistów z całej Europy - zobacz naszą relację z BMW Motorrad Days 2016.
 • 7-9 lipca - 20 Moto - Country Festival Lesko - dobra zabawa przy dźwiękach country gwarantowana. Impreza jest uznawana za drugi największy piknik Country w Polsce, zaraz po Mrągowie. Szczegóły na: www.piratesofroads.com
 • 7-9 lipca - tor Poznań - V i VI runda wyścigowych Mistrzostw Polski oraz runda III i IV Pucharu Polski. Organizator: Automobilklub Wielkopolski.
 • 7-9 lipca - Międzynarodowy Zlot Motocykli "Nad Zalewem" w Polanowie. Cennik wjazdu, atrakcje, konkursy, przewidziane nagrody i wszelkie szczegóły na stronie: www.zlot.polanow.pl.
 • 8 lipca - Race To Home 2017 Edition Pit Stop Warsaw. Projekt "Race To Home"- to jedyny taki na świecie międzynarodowy rajd motocykli customowych, który odbywa się na publicznych drogach Europy. Start i meta znajduje się w Wielkiej Brytanii, a półmetkiem jest Polska. Szczegóły na facebooku.
 • 8 lipca - Dzień Amerykański w Koszalinie - w programie koncert zespołu "Droga Na Ostrołęke", miniparada motocykli i barbecue w stylu amerykańskim. Start o godz. 15.45 na Rynku Staromiejskim w Koszalinie. Organizator: Klub Motocyklowy Adventure Koszalin.
 • 14-16 lipca - III Zlot Motocykli Dwusuwowych. Impreza odbędzie się w ośrodku "Jard - Nad Zalewem", w Wasilkowie k. Białegostoku. Zaprasza Moto Retro FG.
 • 14-16 lipca - VIII Zlot Weteranów Szos "Historia Na Kołach" w Starogardzie Gdańskim (ul. Mickiewicza 13). Motocykle zabytkowe do 1980r. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół TSA. Więcej informacji na stronie www.motoklubstg.pl.
 • 21-23 lipca - VI Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Inwałd k. Wadowic. Miejsce: Mini Zoo Inwałd k/ Wadowic/Andrychowa. Organizatorem imprezy jest Motocyklowy Klub Strażaków Riders of Flames. Więcej informacji na facebooku.
 • 28-30 lipca - Radykalne Party 2017. Impreza odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Energetyk nad zalewem Dzierżno Małe k/Gliwic. Istnieje możliwość rezerwacji pokoi hotelowych bezpośrednio: +48 725 725 675. Ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły na facebooku.
 • 28-30 lipca - WMMP na węgierskim torze Pannoniaring - VII i VIII runda wyścigowych Mistrzostw Polski oraz V i VI runda Pucharu Polski. Organizator: AARRC AAMU.

Jeśli chcecie wybiec z planami dalej w przyszłość, możecie już teraz podejrzeć nasz kalendarz imprez i zlotów motocyklowych obejmujący sierpień.

Do zobaczenia na zlotach!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  motul belka podroze 950
  NAS Analytics TAG
  na gr