tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grodziski festiwal motocykli - już za miesiąc NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Grodziski festiwal motocykli - już za miesiąc

Autor: Informacja prasowa 2017.07.19, 12:40 Drukuj

Klub motocyklowy White Arrows z Grodziska Mazowieckiego zaprasza do udziału w trzeciej odsłonie imprezy "MotoGrodzisko", odbywającej się w dniach 18-20 sierpnia. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki.

Dzięki współpracy lokalnego Centrum Kultury i klubu White Arrows, grodziski zlot motocyklowy wpisał się na stałe do kalendarza imprez kulturalnych gminy. W zeszłym roku na ulicy Chemicznej w Natolinie, niedaleko Grodziska Mazowieckiego, zebrały się setki fanów motocykli. Z każdą edycją zlot zyskuje rozgłos i przyciąga coraz to większą liczbę motocyklistów.

NAS Analytics TAG

Już za niespełna miesiąc możecie wziąć udział w kolejnej motocyklowej imprezie tuż pod Warszawą. Zlot odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia w Natolinie koło Grodziska Mazowieckiego. Czekają na Was konkursy zręcznościowe dla motocyklistów, symulator jazdy na jednym kole, byk rodeo oraz parada motocyklowa. Dla najmłodszych uczestników organizatorzy przygotowali dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki na kucykach, itp. Również osoby niezmotoryzowane znajdą tu atrakcje dla siebie. Przygotowano m.in.: pokazy ratownictwa drogowego, działań straży pożarnej i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dodatkowo będzie można podziwiać imitacje walk rycerskich, a także show kulinarne pt. "Z miłości do lokalności", prowadzone przez Tomasza Jakubiaka. O oprawę muzyczną MotoGrodziska zadba zespół Wilki, a towarzyszyć mu będą inne rockowe i metalowe grupy takie jak Swear the Empress, Blueberry Hill i 4 Szmery.

Ścigacz.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę