tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj klasyczny polski motocykl o wartości ponad 20 000 zł!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj klasyczny polski motocykl o wartości ponad 20 000 zł!

Autor: Beavis 2014.10.09, 12:37 9 Drukuj

W konkursie MotoStyl można wygrać piękną, odrestaurowaną WFM 06 o wartości przekraczającej 20 000 zł.

Mamy w kraju boom na klasyczne pojazdy z czasów PRL. I nic dziwnego, bo kto nie chciałby jeździć "Dużym Fiatem" (w moich rejonach znanym pod pseudonimem Bandzior) porucznika Borewicza? Albo WSKami, Junakami czy SHLkami naszych ojców i dziadków? Jest okazja na zrealizowanie marzeń z dzieciństwa i wejście w posiadanie klasycznego motocykla tamtej epoki. W konkursie MotoStyl, któremu patronujemy możecie wygrać WFMkę 06 o wartości przekraczającej 20 000 zł!

NAS Analytics TAG

Zasady są proste. Poprzez aplikację dostępną na stronach organizatora należy dodać zdjęcie na którym jesteś wraz ze swoim motocyklem. Później wystarczy nazbierać odpowiednią ilość "lajków" i liczyć, że konkurencja będzie miała ich mniej. Do tej pory dodano już ponad 500 zdjęć, więc jest z kim rywalizować.

Jeśli nie uda się z WFMką, zawsze można zgarnąć kartę paliwową. Szczegółowe informacje do znalezienia w poprzedniej publikacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: M_si 14/10/2014 16:16

WSK 125 - klasyka :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę