tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zrób zdjęcie i wygraj nowy motocykl WFM NAS Analytics TAG

Zrób zdjęcie i wygraj nowy motocykl WFM

Autor: Reklama 2014.10.01, 10:31 Drukuj

Kochasz motocykle? Masz przy tym słabość do gustownych pojazdów i oko czułe na stylowe połączenie maszyny i człowieka? A może masz gdzieś w czeluściach swojego twardego dysku obrazy dokumentujące Twoją słabość do sportów motocyklowych czy też wyzwań i adrenaliny towarzyszących dwóm kółkom? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie konkurs w najlepszym stylu!

Twój MotoStyl

Zapraszamy Cię do jedynego w swoim rodzaju konkursu, w którym masz unikalną szansę zaprezentować siebie wraz ze swoim motocyklem. Jego zasady są bardzo proste. Wrzuć do aplikacji, którą znajdziesz na fanpagu ORLEN Team zdjęcie, na którym jesteś Ty i Twoja maszyna. Apka przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces dodawania zdjęcia

Następnie znajdź Twoją fotografię w galerii „MotoStyl” wewnątrz aplikacji i promuj ją wśród swoich znajomych i przyjaciół, tak aby uzyskała ona największą liczbę lajków. Jeśli zdjęcie będzie dobre, a Ty wykażesz się kreatywnością i skutecznością, możesz liczyć na atrakcyjne i stylowe nagrody!

Twoje stylowe nagrody

Co tydzień każdy z dziesięciu najwyżej ocenionych uczestników konkursu zdobędzie unikatową kolekcję pięciu numizmatów z wizerunkami kultowych polskich motocykli. Spośród tych osób specjalna komisja składająca się między innymi z zawodników ORLEN Team wyłoni cztery osoby, które otrzymają karty paliwowe o wartości 100 PLN oraz jedną, która wygra oryginalny motocykl WFM M06!

Czas – start!

Najlepsze prace zostaną opublikowane na naszym wallu, a jeśli uda Ci się zwyciężyć organizatorzy skontaktują się z Tobą także drogą e-mailową. Konkurs trwa do 26 października. Szczegółowe warunki i regulamin udziału w naszej zabawie znajdziecie na naszych fanpagach – Orlen Team, VERVA, VERVA Street Racing, Stop Cafe. Za wszystkich mocno trzymamy kciuki!

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę