tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocławskie Święto Motocyklisty już w najbliższą niedzielę!

Wrocławskie Święto Motocyklisty już w najbliższą niedzielę!

Autor: Informacja prasowa 2018.08.13, 15:07 Drukuj

Wrocławskie Święto Motocyklisty odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 19 sierpnia. Impreza poświęcona technice jazdy i kondycji motocykla cieszy się ogromnym zainteresowaniem wrocławskiego środowiska motocyklowego.

Mimo faktu, że Wrocławskie Święto Motocyklisty jest pierwszą imprezą organizowaną przez Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem. Miejsca na bezpłatne treningi techniki jazdy dawno się skończyły.

Obaj instruktorzy - Bartek Tymoszuk i Oscar Kubicki nie kryją zadowolenia. - Nie przypuszczaliśmy, że wrocławscy motocykliści są tak świadomi konieczności doskonalenia własnej techniki. Bardzo się cieszymy z zainteresowania imprezą, jesteśmy nawet trochę oszołomieni - twierdzi Oscar Kubicki.

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów przygotowało specjalną grupę treningową tylko dla motocyklistek. Okazało się to strzałem w dziesiątkę - zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania, a miejsca rozeszły się najszybciej wśród wszystkich grup treningowych.

Na medal spisali się partnerzy Stowarzyszenia - Wrocławska Manufaktura Zdrowia, Loty Marzeń, Park Trampolin JumpWorld, Kwatera Główna, Fuga Mundi Billiards Club & Pub przygotowały specjalne vouchery dla uczestników, Oh My Dog foodtruck zadba, by żaden motocyklista nie był głodny.

Fundacja DKMS, znając dobre serca motocyklistów, przewidziała możliwość rejestracji do bazy dawców szpiku kostnego. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma wejściówkę do Centrum Ślęza. Znakomity wrocławski serwis motocyklowy Dragtech przygotował stanowisko, na którym bezpłatnie będzie można sprawdzić stan techniczny własnego motocykla.

Spotykamy się już w najbliższą niedzielę na parkingu przed Stadionem Wrocław o godzinie 10.00. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę