tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wosi kochaj motocykl Benelli TRK 502. Co jeszcze najlepiej sprzedawao si w maju?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wosi kochaj motocykl Benelli TRK 502. Co jeszcze najlepiej sprzedawao si w maju?

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.06.14, 10:30 Drukuj

Oprócz ogólnych wyników sprzedaży Włosi publikują też wyniki pod kątem zainteresowania konkretnymi maszynami. Co najlepiej sprzedawało się w maju? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, bo Benelli TRK 502 nie zwalnia tempa.

Wyniki sprzedaży pierwszej dziesiątki opublikował portal Motociclismo i na czele jest Benelli TRK 502 z wynikiem 1063 szt. sprzedanych w piątym miesiącu tego roku. Na drugiej pozycji znajduje się BMW R 1250 GS z liczbą 427 egzemplarzy, a pierwszą trójkę ponownie zamyka Multistrada V4, która znalazła 369 nabywców. Turystyczny model Benelli ma duże szanse na pobicie swojego ubiegłorocznego rekordu, kiedy to w sierpniu przekroczyło próg 5 tys. rejestracji.

NAS Analytics TAG

Zaraz za pierwszą trójką jest Yamaha Tenere 700 z wynikiem 345 szt., a za nią znalazł się Moto Morini X-Cape 650. W Polsce próżno szukać tej marki. Maszyna ma silnik o pojemności 649 cm3, który generuje maksymalną moc 60 KM, ale jest dostępny także w wersji dla posiadaczy prawa jazdy kat. A2. Na pokładzie mamy nowoczesny wyświetlacz TFT, hamulce Brembo, ABS z opcją wyłączenia tyłu, dwa gniazda USB i opony Pirelli Scorpion Rally STR. Jest to więc budżetowa opcja dla tych, którzy chcą posmakować prawdziwej przygody na bezdrożach.

W pierwszej dziesiątce znalazł się też Benelli Leoncino 800, który sprzedał się w liczbie 294 egzemplarzy. Wkrótce lecimy na testy prasowe do Pesaro, żeby sprawdzić najnowsze i najmocniejsze lwiątko, więc przekonamy się, za co Włosi tak bardzo polubili ten sprzęt.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr