tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wiosenny pokaz najnowszych motocykli Hondy w Warszawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wiosenny pokaz najnowszych motocykli Hondy w Warszawie

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.03.25, 14:47 Drukuj

Kilka dni temu na warszawskim Żoliborzu odbyła się ekskluzywna wystawa najnowszych motocykli marki Honda. Japoński koncern, warszawskim widzom zaprezentował tegoroczne nowości w postaci nowych czterocylindrowych motocykli CB650F, CBR650F, klasycznego CB1100 EX czy nowej serii CTX.

Wystawa odbyła się w Centrum Sztuki Fortu Sokolnickiego, gdzie dla zgromadzonych gości odbył się pokaz dziesięciu najnowszych motocykli Hondy, z których aż osiem pokazano w Polsce po raz pierwszy.

NAS Analytics TAG

W pierwszej sali czekały nowe motocykle z segmentu Adventure - unowocześniony, flagowy Crosstourer oraz mocniejszy i jeszcze bardziej wszechstronny NC750X. Tuż obok można było zapoznać się z drugim z serii większych NC - miejskim NC750S. Wszystkie trzy motocykle prezentowały się w opcji z automatyczną, dwusprzęgłową przekładnią DCT, która zyskuje coraz większą liczbę fanów.

W drugiej sali wyeksponowany został legendarny Fireblade CBR1000RR, który od 2014 roku będzie dostępny w wersji SP. Motocykl ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych gości. Ciekawym rozwiązaniem są czterocylindrowe rzędówki - CBR650F i CB650F. Całkowicie nowe konstrukcje, w ekscytującej stylistyce, które już wkrótce będą nieść wyjątkową przyjemność z jazdy swoim właścicielom.

W kolejnej sali na zwiedzających czekała nowa rodzina CTX-ów, które dzięki połączeniu zalet motocykli turystycznych i cruiserów mają na celu uprzyjemniać podróże komfortem i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Majestatyczny CTX1300 z poprzecznie ustawionym silnikiem V4 oraz zwinne CTX700 i CTX700N seryjnie wyposażone w dwusprzęgłową przekładnie DCT.

Wystawę zamykał motocykl CB1100 EX, który w 2014 roku, specjalnie po licznych prośbach ze strony klientów, otrzymał między innymi szprychowe koła, dwa tłumiki oraz większy zbiornik paliwa, aby jeszcze bardziej upodobnić się do swojego pierwowzoru - CB750, pierwszego superbike’a z 1969 roku.

Wystawa motocykli przymiarka

Honda CB650F

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr