tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wiosenny pokaz najnowszych motocykli Hondy w Warszawie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wiosenny pokaz najnowszych motocykli Hondy w Warszawie

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.03.25, 14:47 Drukuj

Kilka dni temu na warszawskim Żoliborzu odbyła się ekskluzywna wystawa najnowszych motocykli marki Honda. Japoński koncern, warszawskim widzom zaprezentował tegoroczne nowości w postaci nowych czterocylindrowych motocykli CB650F, CBR650F, klasycznego CB1100 EX czy nowej serii CTX.

Wystawa odbyła się w Centrum Sztuki Fortu Sokolnickiego, gdzie dla zgromadzonych gości odbył się pokaz dziesięciu najnowszych motocykli Hondy, z których aż osiem pokazano w Polsce po raz pierwszy.

NAS Analytics TAG

W pierwszej sali czekały nowe motocykle z segmentu Adventure - unowocześniony, flagowy Crosstourer oraz mocniejszy i jeszcze bardziej wszechstronny NC750X. Tuż obok można było zapoznać się z drugim z serii większych NC - miejskim NC750S. Wszystkie trzy motocykle prezentowały się w opcji z automatyczną, dwusprzęgłową przekładnią DCT, która zyskuje coraz większą liczbę fanów.

W drugiej sali wyeksponowany został legendarny Fireblade CBR1000RR, który od 2014 roku będzie dostępny w wersji SP. Motocykl ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych gości. Ciekawym rozwiązaniem są czterocylindrowe rzędówki - CBR650F i CB650F. Całkowicie nowe konstrukcje, w ekscytującej stylistyce, które już wkrótce będą nieść wyjątkową przyjemność z jazdy swoim właścicielom.

W kolejnej sali na zwiedzających czekała nowa rodzina CTX-ów, które dzięki połączeniu zalet motocykli turystycznych i cruiserów mają na celu uprzyjemniać podróże komfortem i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Majestatyczny CTX1300 z poprzecznie ustawionym silnikiem V4 oraz zwinne CTX700 i CTX700N seryjnie wyposażone w dwusprzęgłową przekładnie DCT.

Wystawę zamykał motocykl CB1100 EX, który w 2014 roku, specjalnie po licznych prośbach ze strony klientów, otrzymał między innymi szprychowe koła, dwa tłumiki oraz większy zbiornik paliwa, aby jeszcze bardziej upodobnić się do swojego pierwowzoru - CB750, pierwszego superbike’a z 1969 roku.

Wystawa motocykli przymiarka

Honda CB650F

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę