tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielkie otwarcie salonu Indian w Krakowie! Szykuje si zacna impreza!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielkie otwarcie salonu Indian w Krakowie! Szykuje si zacna impreza!

Autor: Informacja prasowa 2019.06.27, 15:49 Drukuj

Krakowski dealer Indiana zaprasza na oficjalne otwarcie salonu tej marki. Impreza połączona będzie z jazdami testowymi Road Show, na które trwają jeszcze zapisy.

Sobota, 6 lipca to wielkie święto dla krakowskich fanów Indiana. Tego dnia swe podwoje otwiera z hukiem dealer tej marki. Od 4 do 6 lipca trwać będzie Indian Road Show, czyli jazdy testowe sześcioma modelami najstarszej amerykańskiej marki motocyklowej: FTR 1200 S, Scout Bobber, Scout 1200, Springfield Dark Horse, Chieftain Limited i Roadmaster. Można jeszcze zapisywać się pod numerem 792-130-132 (Marcin Ciesielski).

NAS Analytics TAG

Salon Indian 1

W sobotę 6 lipca dla wszystkich gości przewidziano Oficjalne Otwarcie Salonu Indian-Kraków, gdzie oprócz motocykli testowych i konkursów z nagrodami możecie liczyć na:

  • darmowego barbera z Barber Lot Kraków, który zadba o wasz wygląd, 
  • dobrą muzykę która zadba o nasze samopoczucie 
  • smaczne piwo i grilla które zadbają o jedno i drugie.

Dla gości salon Indian Kraków przygotował także mały upominek. Organizator zaprasza w sobotę, 6 lipca od godziny 10 do 22 na ul. Drewnianą 4 w Krakowie.

Link do wydarzenia

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr