tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Spotkajmy się we Wrocławiu! Dealer Indiana, Suzuki i MV Agusty zaprasza na motocyklową imprezę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Spotkajmy się we Wrocławiu! Dealer Indiana, Suzuki i MV Agusty zaprasza na motocyklową imprezę!

Autor: Informacja prasowa 2019.06.26, 15:29 1 Drukuj

Już w najbliższą sobotę wrocławski dealer Indiana, Suzuki i MV Agusty zaprasza na motocyklową imprezę integracyjną. Będzie dobra muzyka, świetna atmosfera i zabawa do późna.

Jeśli mieszkasz w okolicach Wrocławia i zastanawiasz się nad planami na najbliższy sobotni wieczór, mamy dla ciebie świetną propozycję - motocyklową imprezę integracyjną u wrocławskiego dealera marek Indian, Suzuki i MV Agusta.

NAS Analytics TAG

Dla wszystkich gości - klientów, sympatyków i fanów marek Indian, Suzuki, MV Agusta i innych przewidziana jest muzyka na żywo, zimne napoje, coś na ząb, a przede wszystkim swobodna, motocyklowa atmosfera. 

Wrocławski dealer zaprasza w najbliższą sobotę, 29 czerwca o godzinie 18.00 do naszego salonu w Długołęce ul. Wrocławska 33e. Jak się dowiedzieliśmy, bez problemu będzie można zostawić tam swój motocykl lub samochód i, po zakończonej impreze, wezwać taksówkę lub ubera. Więcej informacji pod numerem 507 956 888.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę