tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Spotkajmy si we Wrocawiu! Dealer Indiana, Suzuki i MV Agusty zaprasza na motocyklow imprez!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Spotkajmy si we Wrocawiu! Dealer Indiana, Suzuki i MV Agusty zaprasza na motocyklow imprez!

Autor: Informacja prasowa 2019.06.26, 15:29 1 Drukuj

Już w najbliższą sobotę wrocławski dealer Indiana, Suzuki i MV Agusty zaprasza na motocyklową imprezę integracyjną. Będzie dobra muzyka, świetna atmosfera i zabawa do późna.

Jeśli mieszkasz w okolicach Wrocławia i zastanawiasz się nad planami na najbliższy sobotni wieczór, mamy dla ciebie świetną propozycję - motocyklową imprezę integracyjną u wrocławskiego dealera marek Indian, Suzuki i MV Agusta.

NAS Analytics TAG

Dla wszystkich gości - klientów, sympatyków i fanów marek Indian, Suzuki, MV Agusta i innych przewidziana jest muzyka na żywo, zimne napoje, coś na ząb, a przede wszystkim swobodna, motocyklowa atmosfera. 

Wrocławski dealer zaprasza w najbliższą sobotę, 29 czerwca o godzinie 18.00 do naszego salonu w Długołęce ul. Wrocławska 33e. Jak się dowiedzieliśmy, bez problemu będzie można zostawić tam swój motocykl lub samochód i, po zakończonej impreze, wezwać taksówkę lub ubera. Więcej informacji pod numerem 507 956 888.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr