tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielka wyprzedaż odzieży Spidi z kolekcji Honda Africa Twin

Wielka wyprzedaż odzieży Spidi z kolekcji Honda Africa Twin

Autor: Informacja prasowa 2018.01.12, 09:43 Drukuj

Do końca stycznia trwać będzie wielka promocja Hondy na odzież motocyklową SPIDI z kolekcji Africa Twin. Markowe ubrania i rękawice można teraz kupić o prawie 40% taniej!

W promocji Hondy dostępne są kurtki i spodnie typu Adventure, przewiewne kurtki letnie typu Mesh oraz kilka rodzajów rękawic. Akcję ogłoszono w całej Europie i potrwa ona do końca stycznia - warto się śpieszyć, ilość produktów jest ograniczona. Dokładne ceny ubrań i rękawic SPIDI z kolekcji Africa Twin znajdziecie TUTAJ.

AfricaTwinAccessories 2016 BlackBeigeGlovesKnuckles

AfricaTwinAccessories 2016 BlackGlovesKnuckles

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę