tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Widoczny styl życia - zadbaj o bezpieczeństwo Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Widoczny styl życia - zadbaj o bezpieczeństwo

Autor: Informacja prasowa 2013.08.08, 10:51 Drukuj

Co każdy z nas może zrobić żeby zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas jazdy? Odzież motocyklowa, kask, odpowiednie buty czy rękawice to elementy, które podczas wypadku znacznie zmniejszają ryzyko zrobienia sobie krzywdy.

W przypadku groźnej sytuacji najczęściej słyszymy "Nie widziałem Pana!" nawet od kierowców, którzy wiedzą, że motocykliści nie lubią być mijani o centymetry, że gwałtowne hamowanie przed motocyklem może skończyć się tragicznie i nawet stojąc w korku należy patrzeć w lusterka. Może czas zadać sobie pytanie: w jaki sposób my możemy pomóc kierowcom samochodów, żeby w porę nas dostrzegli?  Odblaski dla motocyklistów dają możliwość kierowcy auta zauważenia nas dużo wcześniej, z większej odległości, w każdych warunkach pogodowych i tym samym dają mu czas na odpowiednią reakcję. Kolory fluorescencyjne, nie występujące naturalnie w przyrodzie, przyciągają uwagę, a dodatkowy błysk odbitego światła działa ostrzegawczo.

NAS Analytics TAG

Ale przecież odblask to "obciach" i jedyne skojarzenie jakie przychodzi do głowy to "kamizelka budowlana". Jeśli wydajemy majątek na odzież motocyklową, dlaczego mamy go zasłaniać paskudną kamizelką? Okazuje się, że rynek polskich odblasków motocyklowych obrodził w ostatnim czasie w ciekawe, atrakcyjne, a przede wszystkim certyfikowane projekty typu odblaskowa kamizelka motocyklowa, odblaskowe szelki motocyklowe, czy odblaskowe pasy, w niczym nie przypominające poczciwej kamizelki stosowanej na budowie. Kampania Hen Widoczni promuje certyfikowane odblaski dla motocyklistów, które pozytywnie wpływają na nasze bezpieczeństwo.

Ścigacz.pl objął kampanię patronatem medialnym, celem propagowania idei "Widocznego stylu życia". W najbliższym czasie pojawią się tu nowinki, testy, elementy prawne związane z odblaskami przygotowane przez twórców kampanii Hen Widoczni. Dowiecie się również, jak do odblasków motocyklowych podchodzą motocykliści z zagranicy. Tak więc motocyklisto - "Daj się zauważyć"!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę