tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WideOpen The Moto Life - zobacz genialny film o polskim offroadzie [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WideOpen The Moto Life - zobacz genialny film o polskim offroadzie [FILM]

Autor: Eliasz Davidson 2018.04.26, 13:23 Drukuj

WideOpen The Moto Life to pierwsza poważna polska produkcja filmowa pokazująca, jak trenują, bawią się i żyją czołowi offroadowcy w naszym kraju. Zobacz świetny film!

W końcu doczekaliśmy się pierwszej odsłony prawdziwego filmu o polskim offroadzie. WideOpen The Moto Life, bo tak nazywa się produkcja MXM Media, przedstawia 15 czołowych zawodników z naszego kraju, którzy całkowicie poświęcili swoje życie jeździe na motocyklu. Zobaczycie w nim m.in. Maćka Giemzę, Maksa Chwalika, Pawła Szymkowskiego, Łukasza Kurowskiego, braci Kędzierskich czy Szymona Staszkiewicza i Patryka Zdunka, upalających na swoich ulubionych miejscówkach.

NAS Analytics TAG

Nasi bohaterowie pokażą, jak i gdzie trenują oraz opowiedzą o tym, co nakręca ich do jazdy. Zobaczycie więc dużo ostrej jazdy, kozackie whipy i świetne miejscówki, a wszystko to w 100% polskiej produkcji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr